• Shutterstock 84021178

    GerwenZO! is het nieuwbouw project
    van 72 woningen in het Zuidoosten van Gerwen

  • Shutterstock 65810362

    Deze prachtige locatie kan binnenkort uw nieuwe woonadres worden

  • Shutterstock 151856369

    Ontdek wat het dorpse, groene en eigentijdse Gerwen u te bieden heeft

  • Shutterstock 293702066

    GerwenZO! biedt iedere doelgroep een woningtype wat aansluit bij uw persoonlijke situatie

  • Shutterstock 386742892

    GerwenZO! is het nieuwbouw project
    van 72 woningen in het Zuidoosten van Gerwen

  • Shutterstock 182590400

    Deze prachtige locatie kan binnenkort uw nieuwe woonadres worden

  • Shutterstock 43003414

    Ontdek wat het dorpse, groene en eigentijdse Gerwen u te bieden heeft

Haal inspiratie uit inrichtingsfoto’s van de verschillende stijlen in interieur en exterieur.

Bekijk hier een aantal voorbeelden van verschillende ruimtes in en om het huis, en fantaseer daarmee alvast over de talloze mogelijkheden die er zijn om van uw nieuwe woning uw ultieme droomplek te maken!

facebook_page_plugin

Inrichtingsfoto’s van de verschillende stijlen in interieur.

Living B
Living C
Living D
Living E
Living F
Living G
Living H
HoofdfotoC
Slapen A
Slapen B
Shutterstock 159791375
Shutterstock 166063991
Shutterstock 171233237
Shutterstock 208690864
Shutterstock 209404255
Shutterstock 253355611
Shutterstock 273962393
Shutterstock 274508666
Shutterstock 329594096
Shutterstock 34958275
Shutterstock 4540255
Shutterstock 53041627
Shutterstock 70109656
Slapen
Keuken
Shutterstock 10719730
Shutterstock 146140856
Shutterstock 23766545
Shutterstock 246556057
Shutterstock 258304205
Shutterstock 268249220
Shutterstock 277530587
Shutterstock 31627951
Shutterstock 322184837
Shutterstock 46693936
Keuken
Badkamer
Shutterstock 285779975
Badkamer
Shutterstock 368725466
Shutterstock 85790251

Ook op het gebied van exterieur en decoratie laten wij u verschillende stijlen zien welke als inspiratie voor uw toekomstige tuin kunnen dienen.

Buiten
Shutterstock 162498569
Shutterstock 179829563
Shutterstock 206149306
Shutterstock 235437946
Shutterstock 238753174
Shutterstock 261547313
Shutterstock 298060658
Shutterstock 364306454
Shutterstock 380938105
Shutterstock 383795935
Shutterstock 399391789
Shutterstock 402377932
Shutterstock 429611308
Shutterstock 52530001
Shutterstock 69791506